Newsletter

NEWSLETTER - ZAPISZ SIĘ

Waluty

KDR

O firmie

Nasza misja to MNIEJ BÓLU, LEPSZE ŻYCIE.

Realizujemy ją poprzez wdrożenia ergonomii w dużych firmach, takich jak IKEA, CEMEX, czy CARGILL, oraz u Klientów Indywidualnych. Działamy jako Grupa Koncept

Ergonomia jest dobra! Dzięki niej, ludziom po prostu zdrowiej i lepiej się pracuje, co jest szczególnie ważne w sytuacji, gdy przez większą część doby siedzimy. Dlatego teraz chcemy wdrażać ją w polskich domach i szkołach, by także nasze dzieci miały szanse na zdrowy kręgosłup i dobrą postawę, a dorośli mogli zachować zdrowie i komfort pracy.

W naszym sklepie proponujemy tylko ergonomiczne, naszym zdaniem, rozwiązania. Szczerze informujemy o mocnych i słabych stronach produktów. Staramy się też dać tak dobrą obsługę, jakiej sami chcielibyśmy doświadczać jako klienci.

Dlatego dbamy o Wasze dobro nie tylko w trakcie zakupów, ale przede wszystkim, po zakupach! Naszym Klientom przeprowadzamy ERGOKONSULTACJĘ w jednym z trzech pakietów do wyboru, by dopasować stanowisko pracy do potrzeb użytkownika. Dzięki temu nasi Klienci nie tylko posiadają dobre sprzęty, ale rzeczywiście prawidłowo z nich korzystają. :-)

W przypadku Klientów Instytucjonalnych, oferujemy Audyt Wdrożeniowy. Robimy to, bo wiemy, że nie wystarczy kupić dobrego krzesła, trzeba jeszcze umieć na nim siedzieć!

A gdybyście chcieli zobaczyć ergonomiczne mebelki w Waszej szkole, lub przedszkolu, prosimy, dajcie nam znać, a chętnie pomożemy! :-)

Więcej o ergonomii dla firm biurowych można znaleźć na www.biurobezbolu.pl

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl