AeraMax™ Baby DB5

Cena: 921,27 zł 921.27
Cena netto: 749,00 zł
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Producent: Fellowes
Kod produktu: OA003

Opis

 AeraMax Baby DB5 to oczyszczacz dedykowany do pokoi dziecięcych - dzięki ultracichej pracy zapewniają komfort i spokojny sen.


 ZALETY:

- Tryb pracy ultracichej i nocnej (cicha praca oraz tryb nocny z przygaszonymi lampkami zapewniają spokojny sen)idealny do przestrzeni biurowych i do użytku w domu przez cały dzień.
- Blokada panelu - zabezpieczenie przed uruchomieniem przez dzieci
- Usuwa nieprzyjemny zapach z pieluszek
- Usuwa 99,97% zanieczyszczeń powietrza tak małych jak 0,3 mikrona dzięki czterostopniowemu procesowi filtracji. Usuwa: smog (pyły PM2.5, PM10, benzopireny i inne), wirusy i drobnoustroje, zarodniki pleśni, pyłki, roztocza, większość obecnych w powietrzu mikrobów i alergenów, zanieczyszczenia z sierści/naskórek zwierząt domowych oraz dym tytoniowy.
- Wbudowana ochrona antybakteryjna. Powłoka AeraSafe™ na filtrze True Hepa zapobiega rozprzestrzenianiu się bakterii, pleśni i grzybów.
- Automatyczne wykrywanie poziomu zanieczyszczeń. Czujnik AeraSmart™ monitoruje jakość powietrza i automatycznie dostosowuje prędkość wentylatora, aby powietrze było zawsze czyste. Niebieskie, żółte i czerwone diody pokazują poziom czystości powietrza w pomieszczeniu.
- Bezpieczny. Technologia PlasmaTrue tworzy zjonizowane pole ułatwiające usuwanie zanieczyszczeń.
- Tryb zwiększonej filtracji. Przycisk Aera+™ jest przeznaczony do usuwania raptownych zmian w ilości alergenów w powietrzu, przepływ powietrza przez filtry oczyszczacza zwiększa się o 50% w stosunku do najniższego poziomu filtracji, aby jak najszybciej usunąć zanieczyszczenia.
- Łatwe użytkowanie. Przyjazny dla użytkownika panel pokazuje tryb pracy i informuje o potrzebie wymiany filtrów.
- 3 lata gwarancji na urządzenie.

PARAMETRY TECHNICZNE:
- Przeznaczony do pomieszczeń o powierzchni 8-12 m2.
- Kolor: biały
- Nr kat: 9401701
- Waga: 4,6 kg
- Panel kontrolny: panel dotykowy
- Certyfikat AHAM w 3 klasach oczyszczania (dym, pyłki, pył). Wydajność oczyszczania w danej klasie jest określana przez wskaźnik CADR, wskazujący ilość przefiltrowanego powietrza dostarczanego przez oczyszczacz. Im większa wartość wskaźnika, tym szybciej urządzenie oczyści powietrze w pomieszczeniu.

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl