Oczyszczacz powietrza AeraMax™ DX95

Cena brutto: 2 458,00 zł 2458.00
Cena netto: 1 998,37 zł
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Producent: Fellowes
Kod produktu: OA006

Opis

AeraMax™ DX95 to oczyszczacz dedykowany do pomieszczeń 28-42 m


 ZALETY:

- Usuwa 99,97% zanieczyszczeń powietrza tak małych jak 0,3 mikrona dzięki czterostopniowemu procesowi filtracji. Usuwa: smog (pyły PM2.5, PM10, benzopireny i inne), wirusy i drobnoustroje, zarodniki pleśni, pyłki, roztocza, większość obecnych w powietrzu mikrobów i alergenów, zanieczyszczenia z sierści/naskórek zwierząt domowych oraz dym tytoniowy.
- Wbudowana ochrona antybakteryjna. Powłoka AeraSafe™ na filtrze True Hepa zapobiega rozprzestrzenianiu się bakterii, pleśni i grzybów.
- Automatyczne wykrywanie poziomu zanieczyszczeń. Czujnik AeraSmart™ monitoruje jakość powietrza i automatycznie dostosowuje prędkość wentylatora, aby powietrze było zawsze czyste. Niebieskie, żółte i czerwone diody pokazują poziom czystości powietrza w pomieszczeniu.
- Bezpieczny. Technologia PlasmaTrue tworzy zjonizowane pole ułatwiające usuwanie zanieczyszczeń.
- Tryb zwiększonej filtracji. Przycisk Aera+™ jest przeznaczony do usuwania raptownych zmian w ilości alergenów w powietrzu, przepływ powietrza przez filtry oczyszczacza zwiększa się o 50% w stosunku do najniższego poziomu filtracji, aby jak najszybciej usunąć zanieczyszczenia.
- Ultra cicha praca - idealny do przestrzeni biurowych i do użytku w domu przez cały dzień.
- Łatwe użytkowanie. Przyjazny dla użytkownika panel pokazuje tryb pracy i informuje o potrzebie wymiany filtrów.
- 3 lata gwarancji na urządzenie.

PARAMETRY TECHNICZNE:
- Przeznaczony do pomieszczeń o powierzchni 28-42 m2.
- Kolor: biały
- Nr kat.: 9393801
- Waga: 6,4 kg
- Panel kontrolny: panel dotykowy
- Certyfikat AHAM w 3 klasach oczyszczania (dym, pyłki, pył). Wydajność oczyszczania w danej klasie jest określana przez wskaźnik CADR, wskazujący ilość przefiltrowanego powietrza dostarczanego przez oczyszczacz. Im większa wartość wskaźnika, tym szybciej urządzenie oczyści powietrze w pomieszczeniu.

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl